Załóż bloga Zaloguj siękredytgotowkowy

Kredyt gotówkowy jednym z rodzajów kredytów

bankkbank | 27 Kwiecień, 2018 13:41

alt

W ofercie każdego banku znajdziemy kredyt gotówkowy. Należy on do najbardziej popularnych kredytów przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

 

Kredyt gotówkowy mogą dostać nawet osoby, które mają niskie dochody. W wielu bankach ten próg jest ustalany na naprawdę bardzo niskim poziomie. Ważne jest tylko aby były one regularne i udokumentowane. Kredyt gotówkowy zostanie przyznany osobom, które mają zdolność kredytową.

W przypadku kredytu gotówkowego dla wielu klientów liczy się minimum formalności. Wystarcza dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach lub odcinek emerytury/renty.

 

Warto wiedzieć, że obecnie banki nie wymagają przy kredycie gotówkowym żyrantów. Ale mogą zażądać innej formy zabezpieczenia kredytu: ubezpieczenia jego spłaty lub złożenia oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Nie wymagają także wkładu własnego. Formalności trwają krótko, są przekazywane klientowi bardzo szybko. Procedurę można przyspieszyć składając wniosek o kredyt gotówkowy w banku, który prowadzi nasze konto osobiste.

 

Pieniądze z kredytu gotówkowego można przeznaczyć na dowolny cel. Gdy w ciągu 14 dni rozmyślimy się, możemy odstąpić od umowy nie podając przyczyny. Formularz wypowiedzenia umowy powinniśmy otrzymać od banku razem z umową i harmonogramem spłat kredytu. W harmonogramie spłat kredytu znajdą się kwoty rat oraz terminy ich płatności. Kredyt gotówkowy może być spłacany w ratach równych lub malejących. Te pierwsze przez cały okres kredytowania są stałe, nie ulegają zmianie. Rodzaj rat wybieramy sami. Jedni wolą płacić na początku wyższe raty, czyli wybiorą raty malejące, inni wybiorą stałe, gdyż wolą płacić stałą kwotę przez cały okres spłaty. W większości banków można cały kredyt gotówkowy spłacić wcześniej, można też spłacić wcześniej tylko jego część. To ostatnie rozwiązanie to tak zwana nadpłata kredytu.

 

Kredyt gotówkowy zaciąga w Polsce coraz więcej osób. W wielu bankach wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć nie tylko w oddziale banku, ale także przez internet.

 

Komentarze

Kredyt gotwkowy jednym z rodzajw kredytw | kredytgotowkowy

http://www.linux.net | 03/05/2018, 06:37

You understand what Pastor Johansson advised us on Sunday is that God really likes worship. Daddy added.
Dodaj komentarz
 authimage
 
 
 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.